Whatsapp

Azerbaycan Su Soğutma Kulesi Kurulumu

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Azerbaycan Bakü'de Su soğutma kulesi kurulumu firmamız CTP Mühendislik tarafından yapılmıştır. Soğutma kulesinin hesaplanması, tasarımı, taşınması ve kurulumu tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır. Azerbaycan'ın tüm şehirlerine hizmet veriyoruz. En iyi soğutma kulesi sloganıyla hizmet veren CTP Mühendislik dünyanın tüm ülkelerine su kulesi ihracatı ve kurulumunu yapmaktadır.

Endüstriyel üniteler, soğutma ekipmanındaki kondansatörler ve acil durum jeneratörleri sürekli soğutmaya ihtiyaç duyar. Bu amaçla soğutma kuleleri özel ekipman kullanılır. Yönlendirilmiş bir hava akışı yoluyla büyük hacimli suyun sıcaklığını düşürür. Dışarıdan gelen su soğutma kulesinde istenilen sıcaklığa soğutulur.

Özellikle sert iklimlerde çalıştırırken, donma riski vardır. Böyle bir sorun, soğuk havanın ince bir su tabakasıyla temas etmesi ve buz oluşması durumunda ortaya çıkabilir. Soğutma kulesinin donmasını ve arızalanmasını önlemek için, soğutulan suyun dolgu üzerine doğru dağılımını sağlamak ve farklı alanlarda sıvının yoğunluk seviyesini izlemek gerekir.

Azerbaycan Su Soğutma Kulesi Kurulumu Azerbaycan Su Soğutma Kulesi Kurulumu Azerbaycan Su Soğutma Kulesi Kurulumu Azerbaycan Su Soğutma Kulesi Kurulumu Azerbaycan Su Soğutma Kulesi Kurulumu

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA