Whatsapp

Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun'da yapılmıştır. CTP Mühendislik olarak Artvinden, Edirneye kadar soğutma kulesi servis hizmetimiz bulunmaktadır.  Korozyon ve Bakteri barındırmayan kulelerimiz, Yüksek enerji tasarrufu sayesinde verimli bir çalışma alanı sunmaktadır. 

CTP soğutma kulesinin montajı, kurulum yerinde zemin ve yük kapasitesi dikkate alınarak ekipmanın çeşitli koşullarına dayanmalı ve ayrıca gerekli dış koşulları da dikkate almalıdır. Kurulum CTP soğutma kulesinin kurulumuna dikkat etmelidir. Soğutma kulesinin temeli, önceden gömülü yatay çelik levhanın boyutlarının hükümlerine uygun olarak ve her bir taban noktasının kotu aynı kot seviyesinde olmalıdır.                
CTP Soğutma kulesi yatay yerleştirilmelidir. Su kulesi kurulduğunda, şasenin ezilmesini önlemek için inşaat personeli şasenin nervürlerine basmalıdır.
 
CTP soğutma kulesi iyi havalandırılan bir yere kurulmalıdır. Aksi takdirde soğutma kulesinin soğutma kapasitesi düşecektir. Su pompası, işlenmesi gereken soğutma suyunu su deposundan alır ve soğutma kulesine gönderir. Soğutulduktan sonra su, alt su toplama tepsisinden yoğuşturucuya akar ve aşağı doğru yoğuşturucuya akar.                
Montaj yapılırken, inşaat çiziminde belirtilen koordinatın konumu yerinde olacak ve hizalama düzeltilecektir. Ekipman sabit ve sağlam olacak ve çıkış borusu ile soğutma kulesi nozülünün yönü ve konumu doğru olacaktır.

Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun Su Soğutma Kulesi Montajı Samsun

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA